- 1 nacht
- 2 nachten
- 3 nachten
- 4 nachten
- 1 x Overnachting
- 1 x Ontbijt
- 1 x 3-Gangendiner
- 2 x Overnachting
- 2 x Ontbijt
- 2 x 3-Gangendiner
- 3 x Overnachting
- 3 x Ontbijt
- 2 x 3-Gangendiner
- 4 x Overnachting
- 4 x Ontbijt
- 2 x 3-Gangendiner
Geniet dit voorjaar bij Van der Valk Palace Hotel Noordwijk! Het voorjaar in Noordwijk staat voor bloemen in vrolijke lentekleuren! We gaan er weer op uit. Fietsen of wandelen langs de oneindige bollenvelden, genieten van de vele kleuren en geuren.
Met het heerlijke Vrolijk Voorjaar Arrangement geniet u van het prachtige strand wat altijd dichtbij is al vanaf eind maart kunt u ook een bezoek brengen aan de kleurrijke tulpenvelden in de omgeving van de Bollenstreek. Kom tijdens uw verblijf even helemaal tot rust samen met uw partner of gezin.
Bloemenseizoen
Het bloemenseizoen begint in 2023 op zaterdag 23 maart en duurt t/m zondag 14 mei. Benieuwd naar wat er allemaal in deze periode te beleven is? Wat dacht je van een bezoek aan het wereldberoemde Keukenhof en of het jaarlijkse Bloemcorso. Bekijk alle evenementen en informatie hierover hier.